tibets

Sirius Nova

Štěňátka u nás jsou dopředu plánována a majitelé pečlivě vybíráni. Malí tibeťáčci se rodí v našem obývacím pokoji, kde mají dalších 14 dní nepřetržitý 24hodinový dohled, dále se přesouvají do hracího pokoje a pokud tomu počasí přeje, tak mají i venkovní štěněčí výběh. Jsou zvyklá na klasický chod domácnosti a podstupují předpřípravu na výstavy a socializaci. Jak majitele povede dál svojí malou hvězdičku je jen a jen na něm. Jsou v kontaktu i s dospělými psy. Všechny štěňátka jsou prodávna se smlouvou a „návodem na použití“. Naši tibetské dogy jsou krmeny superprémiovým krmivem Platinum Natural, na toto stejné špičkové krmivo jsou navyklá i štěňátka. Balení krmiva je součástí velkého štěněčího balíčku, který obdržíte spolu se svým tibeťáčkem.
Tibetská doga je po mém boku již plných 12 let. Nicméně teprve před rokem se mi podařilo splnit is letitý sen a doletět si do Číny pro mého „zlatého lva“ Tento typ tibetských dog mi zcela učaroval a na místě jsem neodolala a přivezla i fenku ve stejném typu, ale barvě černá s pálením. Věřím, že v tomto roku 2013/2014 se dočkáme prvních potomků těch importů. A jejich čínská krev pocházející z oblasti Yushu obohatí evropský kontinent.
Pokud i vy máte zájem mít tibetskou dogu jedinečných vlastností i vzhledu, tak právě nyní dáváme možnost zamluvení štěnátek. Jsem zde pro vaše jakékoliv dotazy.
Brzy dodáme fotky naší odchovny, psího pokoje, výběhu