mastif-tibet-1

Mastif Tibet

Tibetská doga je jedinečné a velkolepé plemeno. Jsou to prvotřídní ochránci rodiny a všeho co je mu drahé. Na vrcholku světa, v jejich domovině Tibetu byli již od pradávna jako strážci chrámů i skromných obydlí původních obyvatel. Jejich pravý původ je zakryt rouškou tajemství, ale je téměř jisté, že tibetská doga je praotcem mnoha dogovitých plemen.
Socializace během prvních dvou let života je základ. Na těchto dvou letech budete nadále stavět po zbytek spokojeného života vás obou. Nadále nepřestávám být udivována tichou důstojností tibetských dog a jejich jemné krásy skryté do těla obra. Tibetská doga je nesmírně ušlechtilý tvor.
Tibetská doga je po mém boku již plných 12 let. Nicméně teprve před rokem se mi podařilo splnit is letitý sen a doletět si do Číny pro mého „zlatého lva“ Tento typ tibetských dog mi zcela učaroval a na místě jsem neodolala a přivezla i fenku ve stejném typu, ale barvě černá s pálením. Věřím, že v tomto roku 2013/2014 se dočkáme prvních potomků těch importů. A jejich čínská krev pocházející z oblasti Yushu obohatí evropský kontinent.
Pokud i vy máte zájem mít tibetskou dogu jedinečných vlastností i vzhledu, tak právě nyní dáváme možnost zamluvení štěnátek. Jsem zde pro vaše jakékoliv dotazy.

mastif-tibet